/Files/images/SN855564.JPGАнимашки линии, Линии анимашки, разные анимашки | Smayli.ruАнимашки линии, Линии анимашки, разные анимашки | Smayli.ru

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру – 2014”


http://smayli.ru/data/smiles/liniia-786.gifhttp://smayli.ru/data/smiles/liniia-786.gifhttp://smayli.ru/data/smiles/liniia-786.gif

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

 1. Розпочато реєстрацію на Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". Лист МОН № 1/9-618 від 10.09.2013
 2. Заявки від навчальних закладів на участь у першому етапі конкурсу приймаються до 3 листопада 2013 року листом на поштову адресу оргкомітету або на електронну адресу .
 3. Всеукраїнський етап проводиться:
  - для учнів 2 - 6 класів.


http://smayli.ru/data/smiles/liniia-786.gifhttp://smayli.ru/data/smiles/liniia-786.gifhttp://smayli.ru/data/smiles/liniia-786.gif

Всеукраїнський етап конкурсу відбудеться 6 грудня 2013 року (2-6 класи)
Міжнародний етап конкурсу відбудеться 20 березня 2014 року (2-11 класи)

Координатори конкурсу в школі

вчитель математики Коваленко Наталя Миколаївна та
вчитель початкових класів Розсохач Любов Іванівна

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів .
Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу.
Конкурс проводиться в шести вікових групах:

 • МАЛЮК 2 - для учнів 2 класів;
 • МАЛЮК 3-4 - для учнів 3 – 4 класів;
 • ШКОЛЯРИК - для учнів 5 – 6 класів;
 • КАДЕТ - для учнів 7 – 8 класів;
 • ЮНІОР - для учнів 9 – 10 класів;
 • ВИПУСКНИК - для учнів 11 класів.

Для учнів 2 класів пропонується 15 тестових завдань різного ступеня складності: 5 – трибальних, 5 – чотирибальних, 5 – п’ятибальних.
Для учнів 3 – 4 класів пропонується 24 тестових завдання різного ступеня складності: 8 – трибальних, 8 – чотирибальних, 8 – п’ятибальних.
Для учнів 5-11 класів – 30 завдань, з них 10 – трибальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних.
До кожного завдання подається п’ять варіантів відповідей, серед яких є лише один правильний.

Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.
Усі вчителі, що проводять конкурс у навчальному закладі, підписують доданий документ, у якому зобов’язуються провести конкурс згідно з даними правилами.
У разі відсутності такого документу роботи учнів даного навчального закладу можуть бути вилучені з перевірки. Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.
Учасники конкурсу сидять за партами по одному. Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу. Кожний учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові.

Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.
Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою «Кенгуру».

Оцінювання результатів

На спеціальному бланку відповідей учневі необхідно вказати лише одну правильну відповідь. Якщо вибрано дві й більше відповідей на одне завдання, то відповідь вважається неправильною.
Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник:

 • для учнів 2 класів – 60 балів;
 • для учнів 3 – 4 класів – 96,
 • для учнів 5– 11 класів – 120 балів.

Єдиним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набраних одним учасником.

Підсумки конкурсу

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях. Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру”.

Переможці з найактивніших шкіл-учасників будуть запрошені до літніх навчально-оздоровчих математичних таборів.

Детальніша інформація про конкурс Кенгуру на сайті http://www.kangaroo.com.ua

Кiлькiсть переглядiв: 587

Коментарi

 • 6кшеюдлж.

  2014-02-23 09:59:43

  файне...