Міжнародний учнівський
конкурс юних істориків
"Лелека"

Координатор конкурсу в школі - вчитель історії Білоцький Микола Миколайович

У конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів. Участь у конкурсі учнів забезпечуються доброчинними внесками від їх імені.

Конкурс триває 60 - 75 хвилин – час на виконання завдань без урахування тривалості інструктажу.Після завершення виконання завдань координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів і вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи у присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу).

Завдання складаються окремо для кожного класу відповідно до навчальної програми відповідного рівня.Учаснику пропонується 30 тестових завдань з історії, які мають 3 рівні складності. До кожного із завдань пропонується 4 варіанти відповідей, з яких лише одна правильна. Оцінювання тестових завдань проводиться відповідно до його рівня:

  • 10 завдань І рівня – оцінюються 2 балами;
  • 10 завдань ІІ рівня – оцінюються 4 балами;
  • 10 завдань ІІІ (вищого) рівня – оцінюються 5 балами.

Відсутність відповіді або вибір двох чи більше варіантів відповідей оцінюється в 0 балів. Учасник можне набрати максимум 100 балів. При оцінюванні відповідей на тестові завдання враховується правильне оформлення бланків відповідей, а саме:

  • акуратність закреслених клітин на бланку, які відповідають коду обраної відповіді;
  • вибір правильної відповіді, оскільки закреслені дві і більше клітинки, що відповідають двом (або більшій кількості) відповідей, не враховуються, така відповідь вважається неправильною;
  • відсутність відповіді на певне завдання оцінюється у 0 балів.

Творчі завдання.

Оргкомітет може оголошувати творчі завдання, які виконуються учасниками конкурсу за бажанням. Умови і термін виконання творчих завдань визначаються і надсилаються Оргкомітетом на місця додатково. Творчі завдання оцінюються окремо за спеціально розробленими критеріями та вимогами. Учасники, які виконують творчі завдання, отримують сертифікати, заохочувальні призи, тощо. Критерії оцінки творчих завдань визначаються Оргкомітетом окремо.

Підсумки конкурсу

Результати конкурсу оприлюднюються не пізніше, ніж через два місяці після проведення змагань.

Відзначення (нагородження й заохочення) учасників здійснюється за рахунок доброчинних внесків учасників та окремих спонсорів конкурсу.Кожний учасник отримує спеціальний сертифікат учасника конкурсу „Лелека” та інформаційний збірник „Лелека” з відповідями до завдань, аналізом результатів конкурсу. Учасники, які показали найкращі результати, отримують додатково заохочувальні призи. Сертифікатами „Відмінний результат” („Золотий лелека” і „Срібний лелека”) нагороджуються учні, які набрали понад 75% від максимальної кількості балів.Для учнів, які постійно беруть участь у конкурсі та показують високі результати, можуть бути організовані додаткові заохочувальні заходи.

Матеріали для підготовки до змагань
розміщені на сайтах: http://www.osvitniy-prostir.com.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 296

Коментарi