Всеукраїнський учнівський
фізичний конкурс
"Левеня"

Координатор конкурсу в школі - Громадецький Микола Вітольдович

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 7– 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності без попереднього відбору.

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього закладу.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора конкурсу в своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Конкурс проводиться:

  • для учнів 7 класів;
  • для учнів 8 класів;
  • для учнів 9 класів;
  • для учнів 10 класів;
  • для учнів 11 класів;
  • для учнів 10 класів з поглибленим вивченням фізики;
  • для учнів 11 класів з поглибленим вивченням фізики.

За бажанням учасників учні 10-11 класів можуть обирати завдання для загальноосвітніх чи спеціалізованих класів, про що слід повідомити у заявці.

Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу. Учасникам конкурсу пропонується 30 цікавих тестових завдань різного ступеня складності.До кожного завдання є три-п’ять відповідей, серед яких є лише одна правильна.

На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.Якщо вибрано дві і більше відповідей на дане завдання, то відповідь вважається неправильною. Відсутність відповіді оцінюється в 0 балів. За неправильну відповідь знімається 25% від кількості балів, що визначено за дану задачу. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 150; з них 30 балів кожен учасник отримує авансом.Єдиним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня”.

Детальніша інформація про конкурс на сайті http://levenia.com.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi