• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Екскурсії, поїздки

Анимашки линии, Линии анимашки, разные анимашки | Smayli.ru

Екскурсія до музею

Що таке канікули? Ну звичайно ж – це пора розваг і відпочинку від уроків. А хто ж сказав, що «відпочивати» потрібно вдома біля монітору комп’ютера чи телевізора? От вирішили учні 6 – 9 класів разом з класними керівниками урізноманітнити свої вакації. Зібралися однієї погожої днини, дістали всі дозволи від керівництва і вирушили в дорогу.
Щоправда, шлях випав не такий вже й далекий. А поїхали всі в етнографічний комплекс «Українське село», що знаходиться поруч з селом Миколаївка Макарівського району. Вже на місці учні мали змогу зануритися в атмосферу архітектури українського села XVI – XIX століття. Також подивитися на диких тварин, які живуть у вольєрах комплексу. Всі досхочу на фотографувалися і насміялися. І коли вже екскурсія добігала кінця, всі відчули ще сили й наснагу порозважатися. От вирішили їхати ще кудись.
Вибір впав на Ясногородську страуси ну ферму. От де вже дали волю емоціям: спілкувалися з тваринами, каталися на верблюді, стріляли з гвинтівок та луків в тирі, стрибали на батуті… Зрештою, всі зморені, але щасливі приїхали додому.
Тож канікули вдалися?

Анимашки линии, Линии анимашки, разные анимашки | Smayli.ru

В театрі

«Весь світ театр, ми в ньому лиш актори» - саме так сказав один із найвидатніших драматургів минулих століть Вільям Шекспір.
І дійсно, театр – це місце, де сконцентровано всі духовні та культурні надбання людства. І той, хто не був у ньому, втрачає дуже багато.
Ось учні Новосілківської школи періодично відвідують театр. Не став винятком і цей місяць. 6 листопада учні разом вчителями Бойком О.В., та Коцюбою О.М. відвідали Національний академічний театр ім. І.Франка. А побували всі на п’єсі Г. Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик». Приємно здивувало всіх те, що головну роль грав наш земляк Анатолій Гнатюк. Кожен з присутніх від душі насміялися з гри та інтерпретації п’єси.
Після закінчення, вже коли їхали в автобусі додому, всі до одного вирішили, що і в наступному місяці обов’язково поїдуть на якусь п’єсу.

Анимашки линии, Линии анимашки, разные анимашки | Smayli.ru

Музей імені М.Булгакова

Щорічно, за програмою, учні 11 класу вивчають творчість відомого російського письменника Михайла Булгакова. І було б неправильно, якщо б ми, живучи недалеко від Києва, не відвідали б меморіальний будинок-музей письменника, адже з Україною Булгакова поєднує дуже багато.
Саме в Києві він народився та навчався в гімназії, а згодом закінчив медичну академію. Саме в києві на андріївському узвозі, в будинку № 13 Михайло Опанасович провів свої юні роки.
11 листопада учні 11 класу разом з вчителем світової літератури Бойком О.В. відвідали музей Булгакова. Там ми довідалися багато цікавого про період проживання письменника в Києві, змогли зануритися в атмосферу давнього міста, на дотик відчути і побачити все, що оточувало автора «Майстра і Маргарити», «Собачого серця»,, «Білої гвардії».
Після екскурсії ми прогулялися Андріївським узвозом, прокаталися на фунікулері, а потім подалися до пі церії, де дуже смачно повечеряли. І думаю подібні дні культурного розвитку стануть для нашої школи традицією
Кiлькiсть переглядiв: 433

Коментарi